Menu
Your Cart

Air Jordan Retro 1 Modeller

Air Jordan Retro 1 Modeller

Nike Air Jordan Retro 1 High Off White Nike Air Jordan Retro 1 High Off White
Yeni
“SADECE KIRMIZI HALI İÇİN”. Yıkılmış Off-White x Air Jordan 1 "Powder Blue", ağır bir UNC havası taşıyor ve "Chicago" ve "White" modellerinin yanında sıralanıyor. Bu işbirliğinde büyük hayranlar haline geldiğimiz tüm tasarım öğeleri, açıkta kalan file ve birinci sınıf deri, katmanlı paneller, sabitl..
1.450₺
Nike Air Jordan Retro 1 High Off White Nike Air Jordan Retro 1 High Off White
Yeni
2017, “The Swoosh” için harika bir yıldı ve bu başarının büyük bir kısmı Off White x Nike işbirliği “The Ten” sayesinde oldu. Hype'ın arkasındaki adam Virgil Abloh, spor ayakkabı dünyasını biraz duraklatan 10 klasik Nike modelini yeniden yarattı, bu daha önce hiç görülmemiş bir şeydi. Heyecan gerçek..
1.450₺
Nike Air Jordan Retro 1 High Off White Chicago Nike Air Jordan Retro 1 High Off White Chicago
Yeni
Bugün şanslı gününüz... Nike X Off-White The 10: Air Jordan 1s'e bakıyorsunuz. Ve aynı zamanda şanslı günümüz, çünkü size bunların Jordan 1 Chicago renk grubunda yapısökümlü bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Bu gidişle, en azından birimiz bir piyango bileti almalıyız... ihtimaller lehimize görünüyor..
1.450₺
Nike Jordan Retro 1 Mid İridescent Nike Jordan Retro 1 Mid İridescent
Yeni
Air Jordan 1985’te Bruce Kilgore tarafından tasarlanan ve Michael Jordan’ın ilk imza ayakkabısı olan Air Jordan 1, basketbol ayakkabıları ve sneaker kültürü adına tam anlamıyla bir milat. Günlük kullanım için tasarlanan Air Jordan modelleri, sizlere sade ve klasik bir stil sunuyor ve modası asla geç..
1.450₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)