Menu
Your Cart

Teslimat Şartları

Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat
 

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM Bedelinin, chstep.com'un banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 2 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir.
 

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 11:00'a kadar verilen havaleli siparişiniz (Ödeme gelmesi şarttıyla) aynı gün KARGO'ya teslim edilmektedir. Haftasonu (Cumartesi - Pazar) veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz KARGOYA teslim edilmektedir.
 

Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen adresinin chstep.com İnt. Hizmetleri San. Ve Dış Tic. LTD. ŞTİ'nin ye uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.'den fazlası) için kargo şirketi 55556-7 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. Mobil Bölge, KARGO'nun şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır.

 

Siparişim Aynı Gün Kargoya Teslim Ediliyor mu? 
 

lntstep.com'da hafta içi saat 11:00'a kadar yapacağınız tüm alış verişler, aynı gün KARGO'ya teslim edilmektedir. Ancak nadiren de olsa yoğunluk durumuna göre farklılık göstermektedir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz KARGO şirketi tarafından garantili size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


chstep.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.