Menu
Your Cart

Yeni Tüm Modeller Chstep

Yeni Tüm Modeller

Adidas Stansmith Green Adidas Stansmith Green
Yeni
STAN SADELİĞİBu klasik ayakkabıyı kat kat giyinmenin minimalist versiyonuyla bir araya getir ve sade bir görünüm sergile. Ya da karıştır ve kendi stilini yarat. Stan Smith, her kombine seviye atlatan bir ikon. Hem de eforsuzca.....
475₺
Adidas Superstar Black Adidas Superstar Black
Yeni
50 yıllık geçmişe sahip adidas Superstar ayakkabı ikonik basketbol görünümüne sadık kalıyor. Deri üst yüzeye sahip modelin, parlak 3 bant detayı ve topuk şeridi tasarımı tamamlarken ikonik kaçuk burun yapısı tasarımda yerini almaya devam ediyor. Teknik ÖzelliklerNormal kalıpBağcıklı tasarımDeri..
650₺
Adidas Superstar Classic Adidas Superstar Classic
Yeni
İmzalı üç şerit detaylı, yuvarlak burunlu, bağcıklı ön kapamalı, marka kabartmalı dil, markalı iç tabanlı ve beyaz kauçuk tabanlı adidas'tan siyah beyaz Superstar ADV spor ayakkabı. OLUMLU ŞEKİLDE BİLİNÇLİ: Adidas Group, bağımsız etik marka derecelendirme kuruluşu Good On You tarafından 5 üzerinden ..
475₺
Adidas Superstar France Adidas Superstar France
Yeni
Ürün Özellikleri50 yıllık geçmişe sahip adidas Superstar ayakkabı ikonik basketbol görünümüne sadık kalıyor. Deri üst yüzeye sahip modelin, parlak 3 bant detayı ve topuk şeridi tasarımı tamamlarken ikonik kaçuk burun yapısı tasarımda yerini almaya devam ediyor. Teknik ÖzelliklerNormal kalıpBağc..
475₺
Adidas Superstar Hologram White Adidas Superstar Hologram White
Yeni
50 yıllık geçmişe sahip adidas Superstar ayakkabı ikonik basketbol görünümüne sadık kalıyor. Deri üst yüzeye sahip modelin, parlak 3 bant detayı ve topuk şeridi tasarımı tamamlarken ikonik kaçuk burun yapısı tasarımda yerini almaya devam ediyor. Teknik ÖzelliklerHologram ŞeritNormal kalıpBağcık..
475₺
Adidas Superstar White Adidas Superstar White
Yeni
50 yıllık geçmişe sahip adidas Superstar ayakkabı ikonik basketbol görünümüne sadık kalıyor. Deri üst yüzeye sahip modelin, parlak 3 bant detayı ve topuk şeridi tasarımı tamamlarken ikonik kaçuk burun yapısı tasarımda yerini almaya devam ediyor. Teknik ÖzelliklerNormal kalıpBağcıklı tasarımDeri..
475₺
Birkenstock Mayari Kahverengi Birkenstock Mayari Kahverengi
Yeni
Teknik ÖzelliklerYüksek değerli süet deri taban kaplamaİnce, emici kenevir (jut) dokuAyağın doğal şekline uygun mantar-latex tabanAlt taban elastik EVA..
560₺
Birkenstock Mayari Siyah Birkenstock Mayari Siyah
Yeni
Yüksek değerli süet deri taban kaplamaİnce, emici kenevir (jut) dokuAyağın doğal şekline uygun mantar-latex tabanAlt taban elastik EVA..
560₺
New Balance 550 White Purple New Balance 550 White Purple
Yeni
New Balance ikonik modeli stabilite ile yastıklamanın en mükemmel kombinasyonu olan model, Amerikan işçiliği ile geleneksel tarzından ödün vermiyor. Orta tabanında bulunan çift katmanlı özel tabanı sayesinde düşük yoğunluklu bölümü; Abzorb teknolojisi sayesinde gelişmiş darbe emili sağlarken, sıkışt..
1.250₺
Nike Air Force 1 All Black Nike Air Force 1 All Black
Yeni
TanımÜçlü Siyah renkte Nike Air Force 1 '07 unisex modeldir, canlı deriden yapılmıştır ve orta tabanda kapsüllenmiş Nike Air yastıklamaya sahiptir. İkonik basketbol ayakkabısı, daha fazla nefes alabilirlik için delikli bir burun kısmına ve dolgulu bir yakaya sahiptir.- Nike Wmns Air Force 1 07 Beyaz..
650₺
Nike Air Force 1 All White Nike Air Force 1 All White
Yeni
TanımÜçlü beyaz renkte Nike Air Force 1 '07 unisex modeldir, canlı deriden yapılmıştır ve orta tabanda kapsüllenmiş Nike Air yastıklamaya sahiptir. İkonik basketbol ayakkabısı, daha fazla nefes alabilirlik için delikli bir burun kısmına ve dolgulu bir yakaya sahiptir.- Nike Wmns Air Force 1 07 Beyaz..
650₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)